Neler Yapıyorum

Neler Yapıyorum

Doğrudan Fotoğraf Çalışmaları

Fotoğraf Çalışmaları Çalışmalarımın ağırlığını fotoğraf oluşturmaktadır. Kendimi fotoğrafın her hangi bir dalı ile sınırlandırmak yerine bu dilin bana sunduğu tüm teknik ve anlatım olanaklarını kullanmayı tercih ediyorum. Üzerinde çalıştığım konuyu fotoğrafın hangi yanı iyi bir şekilde anlatacak ise ve anlama katkı sağlayacaksa o dili tercih ediyorum. Çoğunlukla proje bazında çekimler yapıyorum. Sokağa çekime çıktığımda aklımda olan konuya yöneliyor ve o konuyu arıyorum sadece. Tabi süprizlerle karşılaşmak her zaman olası ve bende böylesi bir duruma kayıtsız kalmıyorum. Son yıllarda üzerinde durduğum ve çok sayıda proje gerçekleştirdiğim alan panoramik fotoğraf. Panoramik fotoğrafta çoğunlukla müdahalesiz ve doğrudan bir anlatım ile bir zaman dilimini fotoğraflamayı tercih ediyorum. Bazı çalışmalarımda ise Panoramik fotoğrafların deformasyonuna dayanan bir anlatım yolunu tercih ediyorum. Fakat bu sıklıkla başvurduğum bir yöntem değil bu. Sanatçı atölyeleri çalışmam bu konuya en iyi örneği teşkil etmektedir

AKS YATIRIM, GES, RES, Kojenerasyon Santrali, BioMass & BiyoGaz Santrali, Enerji Nakil Hat İşleri, Taahüt ve Proje Danışmanlığı proje çalışmalarında uzman mühendis ekibi ile birlikte sistem kurulumu ve sonrasında teknik servis hizmeti sunmakta. AKS YATIRIM Solar PV Panelleri; endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır Paneller, mümkün olan en yüksek verimlilikte çalışabilmekte ve en yeni teknoloji standartlarında üretilmektedir. Her türlü zorlu doğa koşulunda güvenle çalışabilecek sağlam bir yapıya sahip olmanın yanı sıra tüm uluslararası normlara sahip.

AKSOY Enerji ürünlerini verimini artırmak üzere T.C. Kamu kurumlarıyla iştiraklı Ar-Ge İnovasyon ve Endüstriyel çalışmalar yapmakta. Yeni teknoloji ürünleri sunma noktasında her türlü alt yapı çalışmaları hızlı ve deneyimli ekibiyle birlikte sunmakta.

Kurgu Tasarım Çalışmaları

Kurgusal-Tasarımsal Çalışmalar Doğrudan fotoğrafın yanında sıklıkla başvurduğum bir alan. Aklımda ve sezilerimde yer tutmuş bir konuyu sokakta aramaktansa yada arasam da bulamayacağım, ifade edemeyeceğim bir duygu ya da konuyu gerek fotoğrafın sınırları içinde ve gerekse bundan tamamen bağımsız bir şekilde kurgulayarak ortaya koymaya çalışıyorum. Bu çalışmalarımın hepsinin temelinde yatan yine fotoğrafik görüntüdür. Fotoğrafik görüntünün başkalaştırılması, anlam ve bağlamından kopartılarak tamamen yeni soyut bir leke oluşturacak kadar bozulması ile yeni bir anlam arayışında kullanılmasından ibarettir. Tüm çalışmalarımın temelinde fotoğraf yatmaktadır. Tüm arayışlar ve çalışmalar fotoğrafa bir şekilde müdahale ederek kendime ait bir anlatım dili oluşturma isteğimden kaynaklanmaktadır. Bu istek ilk dönem çalışmalarımdan bu güne yöntem değiştirse de devam etmektedir.

Kitap Çalışmaları

Kitap çalışmalarım,yaptığım tüm bu işlerime paralel yürüyen yeni ve heyecan verici bambaşka bir alandır benim için. Araştırma, inceleme ve tarihsel belgelere dayalı olan kitap çalışmalarım tarihe duyduğum merakımın da bir sonucudur. Kütüphanelerde ki eski kitap ve dergilerin, gazetelerin, mecmuaların içinde saklı kalmış ve gün ışığına çıkmayı bekleyen bilgilerin ortaya çıkmasına ve görünür olmasına çalışıyorum kitaplarımda. Şu ana kadar 8 araştırma incelemeye dayalı kitap, 5 adette fotoğraf albümü niteliğinde çalışma gerçekleştirdim. Bundan sonraki süreçte de ilgimi çeken konularda bu çalışmamı sürdürme kararlılığındayım.

Panoramik Fotoğraf

Son yıllarda ağırlıkta çalıştığım ve projeler ürettiğim benim için ayrıcalıklı bir alan

Tanitim Fotoğrafı

Aynı zamanda ticari işlerde yapmaktayım. Bunlar; ürün çekimleri, portre çekimleri, özel düğün çekimleri, katolog hazırlama, çeşitli tasarımlar yapma vs.dir. Yaptığım bu iş tamamen hayatın ekonomik finansmanı için gereken girdiyi sağlamakla sınırlıdır.

Satış ve Siparişler

Eserlerimden almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda birinci sınıf baskılarla sizlerin hizmetindeyim. Siparişlerinizi kargo ile Türkiye ve Yurt dışında tüm adreslere ulaştırıyorum. Aynı zamanda eserlerimden alan kişiye özel eser sertifikası veriyorum.